۴
 

عضویت در شبکه های اجتماعی «حافظ نیوز»

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
جهت ارتباط سریع و آسان با مخاطبان پایگاه خبری تحلیلی "حافظ"، گروه های خبری «حافظ» در شبکه های اجتماعی راه اندازی شد.


جهت عضویت در کانال تلگرام حافظ نیوز بر روی لینک https://telegram.me/hafeznews در تلفن همراه و یا رایانه خود کلیک کرده و وارد کانال شوید و سپس گزینه join (پیوستن) را بزنید. 
جهت عضویت در شبکه اجتماعی حافظ نیوز و یا دریافت مداوم بسته های خبری در واتس آپ عدد 1 را به شماره 09014952374 ارسال نمایید.


 
 
حساب کاربری حافظ نیوز در اینستاگرام
hafeznews.ir 
کد مطلب: 9768
 


 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۱۵:۴۵:۱۸
توی وایبر و لاین هم راه اندازی کنید
 
http://noac.ir/fa/116742
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۷:۴۶:۲۵
http://noac.ir/fa/116742
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۰۵ ۲۲:۲۶:۴۵
خیلی هم عالی
 
جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۹ ۱۲:۱۴:۴۲
جناب آقای انوشیروان بند پی
ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور
سلام علیکم
احتراماً به استحضار می رساند تعدادی از نیروهای فعال و کاردان در این اداره کل تحت عنوان رسمی کارگری مشغول به انجام وظیفه هستیم که اغلب دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی بوده که متاسفانه مزایای مندرج در احکام کارگزینی و سایر مزایای جانبی از جمله بدی آب و هوا، محرومیت مناطق جنگی حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار و ………. شامل ما نمی شود. جالب اینکه چارت خالی سازمانی داریم که با توجه به سوابق و تخصصی که هر کدام از ما در مشاغلی که سالها در آن کار می کنیم و تجربه کافی را کسب نموده ایم. در اداره ای که در آن هستیم حتی اگر چارت خالی نیز نداشته باشد مسئولین محترم سازمان می توانند از مرکز درخواست پست جدید نمایند. حال این این سوال برای همه ما پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم !و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همكاران قراردادمعين !موقع پرداخت پاداش پایان سال، عیدی ما باید اندازه مبلغ عیدی کارمندان رسمی باشد چونکه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طریق خزانه پرداخت می شود. اگر تفاوت ما از نوع بیمه باشد که نیروهای پیمانی و قرادادهای کار معین نیز بیمه تأمین اجتماعی می باشند! مسئولین باید به این امر مهم توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خصوصی و یا کارخانجات نیستیم بلکه ما به استخدام سازمانی کاملاً دولتی درآمده ایم. لذا جهت احقاق حقوق و پرهیز از تبعیض و ایجاد عدالت اداری ما کارکنان رسمی کارگری شاغل در اداره دولتی خواهان تبدیل وضعیت در قالب طرح از رسمی کارگری به رسمی کشوری و یا پیمانی می باشیم تا بتوانیم همانند کارکنان رسمی از قانون نظام هماهنگ و خدمات کشوری بهره مند شویم.این مشکل کلیه همکاران رسمی کارگری بهزیستی سراسر کشور می باشد.
با احترام
جمعی از کارکنان رسمی کارگری بهزیستی
 
 
خبرنامه ایمیلی